Odesílání a vrácení zásilek

Doručování do EU / Delivery within EU / Doručovanie do

Dodání do zemí EU jen po předchozí domluvě na tvpservis@tvpservis.cz

Dopravu v rámci krajín nutné dohodnúť individuálne na tvpservis@tvpservis.cz

Transport within the EU must be negotiated individually tvpservis@tvpservis.cz

 

Dodací lhůta

 Dodací lhůta je do 1-5 dnů od předání zásilky přepravci v rámci ČR. Kupující je povinen zboží od přepravce převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků a v případě, jakýchkoliv nesrovnalostí ihned oznámit přepravci. Faktura, daňový doklad jsou vloženy v balíčku, popřípadě je k stažení na vašem účtu po přihlášení. V případě dobírky, doklad o úhradě zásilky předá přepravce a vybírá hotovost.V případě platby na účet předem,bude zboží odesláno v následující Pndělé po  přijetí platby na  účet uvedený v potvrzení objednávky.

Zásilky se odesílájí jednou týdně v Pondělí popřípadě v Úterý následující po obdržení závazné objednávky za podmínky obdržení všech podkladů a v případě, že zboží je skladem. Dodací lhůta bude přiměřeně k okolnostem prodloužena, jestliže zpoždění je způsobeno vyšší mocí nebo okolnostmi nezaviněnými prodávajícím. Většina zboží je v převážné míře stále na skladě. Někteří výrobci ale neoznámí včas výpadek výroby či zpoždění dodávek. Pokud se jedná o důležitou objednávku, vyžádá si kupující od prodávajícího písemné potvrzení objednávky. V případě, že objednané zboží nebude na skladě nebo je nebude možné dodat přepravci k odeslání v výše uvedeném termínu, oznámí prodávající předpokládaný termín dodání nebo nabídne jiný srovnatelný výrobek. V tomto případě si však vyžádá odsouhlasení kupujícího. Dodací lhůta se považuje za splnění včas, jestliže zboží bude připraveno v místě plnění k předání nejpozději poslední den dohody nebo dodatečné dohodnutí dodací lhůty.

Prodávající si vyhrazuje právo odmítnout vyřízení objednávky, pokud jsou objednací údaje neúplné či vzbuzují pochybnost o skutečném úmyslu zákazníka objednat zboží.

Prodávající si vyhrazuje právo zrušení objednávky v případě objdnávky do jiného členského státu EU bez předchozí domluvy, v případě objednávky v Kč, v případě zadání dopravy v rámci ČR

Zrušení objednávky, Storno

Kupující je oprávněn stornovat objednávku bez udání důvodu do 2 hodin od jejího odeslání. (Po 2 hodinové době provozovatel začne objednávku vyřizovat). Zrušení objednávky nám zašlete na náš e-mail, obratem Vám zašleme potvrzení o zrušení objednávky.Zrušení po určené dvouhodinové lhůtě je jen po dohodě s prodavájícím a uhrazení případných nákladu spojených s balením případně objednáním zboží.

Pokud kupující uplatní nárok na vrácení zboží (odstoupení od kupní smlouvy) podle zákona č. 367/2000 Sb., prodejce vrátí částku zaplacenou zákazníkem za vrácené zboží do 14-ti pracovních dnů od doručení vráceného zboží na adresu prodejce. Prodejce nevrací  částku za poštovné a balné.

 

Cena dopravy

Cena uvedená v objednávce je platná pouze pro Českou republiku pro konkretního dopravce.Zaslání mimo území Č.R. je možné jen po odsouhlasení objednávky a jeji potvrzení. Prodávající může bez oznámení zákaznikovi změnit volbu dopravce na základě aktuálního vytížení a s ohledem na dobu dodání .


» Žádné nové produkty.

Naše Provozovny

Brno - Výdej po dohodě ------------------------------------------------------------- Dvorce Olomoucká 132 , 793 68 Sídlo společnosti , Výdejní místo N.D.