A960500NU Kartuše 47mm Zobrazit v plné velikosti

A960500NU Kartuše 47mm

Kartuše Ideal Standard průměr 47mm ,

Více informací

ISKA960500NU

Dostupnost: Skladem

1 Produkt je na skladě

1 442,32 Kč

1 460,47 Kč za 1ks

Ideal Standard - kartušše Clik 47mm bez clik systému použití v bateriich např.Ceraplan,Ceravie,Idyll,Picolo,Ceramix,Concept,atd

Ideal Standard jako první vyvinul – a v roce 1969 patentoval – kartuši s keramickými disky a ukázal tak cestu všem ostatním. Tato kartuše je používána ve více než 80 zemích! Během několika let vyrobili více než 320 milionů kusů (to je sloup kartuší vysoký 1600 km). Je jediným výrobcem, který sám vyrábí armatury, keramické disky i kartuše. Jsou schopni vyrobit a dodat technologii, která zvyšuje úroveň všech výrobků. Ideal Standard vyvinul kartuši CLICK se záměrem zvýšit pohodlí uživatelů. Díky této technologii je použití armatur Ideal Standard ještě snadnější, především díky nové funkci WSVC (regulace úspory vody), funkci HWTC (regulace teploty vody) a pohodlné komfortní zóně.

Pomocí funkce WSVC (nastavitelná regulace úspory vody) –lepší možnost regulace průtoku vody a energie. Pouhým zvednutím páky a překonáním odporu můžete dosáhnout jakéhokoli průtoku vody mezi 50 a 100 %. Funkci WSVC lze snadno zrušit, nebo může být k nové kartuši přidána později.

Kartuše CLICK umožňuje jedinečnou regulaci teploty vody. Pákou armatury regulujete tlak a teplotu v rámci komfortní regulační zóny mezi 34 – 42 °C. Širší komfortní zóna 120° umožňuje citlivější regulaci a snadnější pohyb páky.

Vylepšená funkce HWTC (regulace teploty horké vody) – zabudovaná do kartuše CLICK Vám umožňuje omezit a regulovat teplotu horké vody omezením pohybu páky.

V poloze 0 lze pákou dosáhnout nejvyšší teploty horké vody. Pouhým přizvednutím a přesunutím plastového kroužku až do polohy 7 můžete omezit pohyb páky a tím i teplotu horké vody.

Potřebujete poradit? Napište nám ZDE, přiložte fotografii a my Vám poradíme.

 

» Žádné nové produkty.

Naše Provozovny

Brno - Výdej po dohodě ------------------------------------------------------------- Dvorce Olomoucká 132 , 793 68 Sídlo společnosti , Výdejní místo N.D.