A962105NU kartuše multiport Zobrazit v plné velikosti

A962105NU kartuše multiport

Kartuše multiport joystick - tisícihran

Více informací

ISKA962105NU

Dostupnost: Skladem

3 Produkty je na skladě

1 570,58 Kč

Ideal Standard - kartuše multiport joystick - napojení - tisícihran

Ideal Standard jako první vyvinul – a v roce 1969 patentoval – kartuši s keramickými disky a ukázal tak cestu všem ostatním. Tato kartuše je používána ve více než 80 zemích! Během několika let vyrobili více než 320 milionů kusů (to je sloup kartuší vysoký 1600 km). Je jediným výrobcem, který sám vyrábí armatury, keramické disky i kartuše. Jsou schopni vyrobit a dodat technologii, která zvyšuje úroveň všech výrobků. Ideal Standard vyvinul kartuši multiport se záměrem zvýšit pohodlí uživatelů.Funkci HWTC (regulace teploty vody) a pohodlné komfortní zóně.

Pomocí funkce WSVC (nastavitelná regulace úspory vody) –lepší možnost regulace průtoku vody a energie. Pouhým zvednutím páky a překonáním odporu můžete dosáhnout jakéhokoli průtoku vody mezi 50 a 100 %. Funkci WSVC lze snadno zrušit, nebo může být k nové kartuši přidána později.

Vylepšená funkce HWTC (regulace teploty horké vody) – zabudovaná do kartuše CLICK Vám umožňuje omezit a regulovat teplotu horké vody omezením pohybu páky.

V poloze 0 lze pákou dosáhnout nejvyšší teploty horké vody. Pouhým přizvednutím a přesunutím plastového kroužku až do polohy 7 můžete omezit pohyb páky a tím i teplotu horké vody.

Potřebujete poradit? Napište nám ZDE, přiložte fotografii a my Vám poradíme.

» Žádné nové produkty.

Naše Provozovny

Brno - Výdej po dohodě ------------------------------------------------------------- Dvorce Olomoucká 132 , 793 68 Sídlo společnosti , Výdejní místo N.D.