Odesílání a vrácení zásilek

Dodací lhůta

 Dodací lhůta je do 1-3 dny od předání zásilky přepravci. Kupující je povinen zboží od přepravce převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků a v případě, jakýchkoliv nesrovnalostí ihned oznámit přepravci. Faktura, daňový doklad jsou vloženy v balíčku. V případě dobírky, doklad o úhradě zásilky předá přepravce a vybírá hotovost.V případě platby na účet předem,bude zboží odesláno do 1-3 pracovních dnů od přijetí platby na adresu uvedenou v objednávce

Dodací lhůta začíná běžet ode dne obdržení závazné objednávky za podmínky obdržení všech podkladů, které jsou nutné pro rychlé vyřízení dodávky. V případě, že zboží je na skladě, zavazuje se prodávající zboží vyexpedovat nebo předat dopravci do 3 pracovních dnů. Dodací lhůta bude přiměřeně k okolnostem prodloužena, jestliže zpoždění je způsobeno vyšší mocí nebo okolnostmi nezaviněnými prodávajícím. Většina zboží je v převážné míře stále na skladě. Někteří výrobci ale neoznámí včas výpadek výroby či zpoždění dodávek. Pokud se jedná o důležitou objednávku, vyžádá si kupující od prodávajícího písemné potvrzení objednávky. V případě, že objednané zboží nebude na skladě nebo je nebude možné dodat přepravci do 3 dnů, oznámí prodávající předpokládaný termín dodání nebo nabídne jiný srovnatelný výrobek. V tomto případě si však vyžádá odsouhlasení kupujícího. Dodací lhůta se považuje za splnění včas, jestliže zboží bude připraveno v místě plnění k předání nejpozději poslední den dohody nebo dodatečné dohodnutí dodací lhůty.

Nebude-li možné zboží v tomto termínu expedovat, oznámí to prodejce zákazníkovi na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce. Prodávající si vyhrazuje právo odmítnout vyřízení objednávky, pokud jsou objednací údaje neúplné či vzbuzují pochybnost o skutečném úmyslu zákazníka objednat zboží. O tomto odmítnutí zašle informaci na e-mailovou adresu zákazníka

Zrušení objednávky, Storno

Kupující je oprávněn stornovat objednávku bez udání důvodu do 2 hodin od jejího odeslání. (Po 2 hodinové době provozovatel začne objednávku vyřizovat). Zrušení objednávky nám zašlete na náš e-mail, obratem Vám zašleme potvrzení o zrušení objednávky.Zrušení po určené dvouhodinové lhůtě je jen po dohodě s prodavájícím a uhrazení případných nákladu spojených s balením případně objednáním zboží.

Pokud kupující uplatní nárok na vrácení zboží (odstoupení od kupní smlouvy) podle zákona č. 367/2000 Sb., prodejce vrátí částku zaplacenou zákazníkem za vrácené zboží do 14-ti pracovních dnů od doručení vráceného zboží na adresu prodejce. Prodejce nevrací  částku za poštovné a balné.

 


» Aktuell keine neuen Produkte

Naše Provozovny

Brno Pražáková 52 , 619 00 Prodejna , sklad , servisní místo ------------------------------------------------------------- Dvorce Olomoucká 132 , 793 68 Sídlo společnosti , Výdejní místo N.D.